Project Description

Materiały uzupełniające do systemu NyxoN

Płynna folia uszczelniająca PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane

W miejscach gdzie nie ma możliwości zastosowania taśm. Wzmocniona włóknem gotowa do użycia masa hydroizolacyjna do uszczelnienia szczelin na styku ramy okien, drzwi lub bram z murem przed przepływem przez nie powietrza. Po wyschnięciu tworzy elastyczną, szczelną i odporną na parę wodną powierzchnię.

Taśma do ciepłego montażu wewnętrzna

Paroszczelna taśma do izolacji połączeń między budynkiem a oknem lub drzwiami wewnątrz budynku. Zastosowanie taśmy podczas montażu okien zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/tasma-do-cieplego-montazu-wewnetrzna/

Taśma do ciepłego montażu zewnętrzna

Paroprzepuszczalna taśma do izolacji spoiny między ramą okna a ścianą, od strony zewnętrznej budynku. Zastosowanie taśmy podczas montażu okien zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/tasma-do-cieplego-montazu-zewnetrzna/

Membrana uszczelniająca EPDM

Paroszczelne i paroprzepuszczalne taśmy między innymi do izolacji połączeń: stolarki okiennej i drzwiowej z murem, konstrukcji fasadowych, ogrodów zimowych, kominów z dachem, okien dachowych z dachem, balkonów, tarasów, przybudówek z murem.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/epdm/

Piana montażowa PENOSIL EasyPRO Okna&Drzwi

Wyjątkowa receptura piany PENOSIL Okna & Drzwi Elastyczna tworzy „mikro-komórkową” strukturę piany. Przez co osiągamy do 50% lepszą izolację akustyczną i termiczną w porównaniu ze standardowymi pianami.

Więcej o produkcie: https://penosil.com/easypro/pol/product/okna-drzwi-elastyczna/

Klej do styropiany PENOSIL Polystyrol FixFoam 877

Używany do instalacji płyt na nowych budynkach, wykonanych z piany polistyrenowej lub styropianu (EPS lub XPS) oraz do izolacji cieplnej budynków wymagających remontu.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/klej-do-styropianiu-premium-polystyrol-fixfoam-877/

Klej uszczelniacz PENOSIL SpeedFix All Exterior 777

Uniwersalny środek klejący o wysokiej przyczepności do zastosowań zewnętrznych. Produkt ma bardzo dobrą przyczepność do większości podłoży i szczególnie silny chwyt początkowy.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/premium-speedfix-all-exterior-777/

Klej uszczelniacz OLIVE MP-20HM

Jednoskładnikowy, trwale elastyczny, szybkoschnący klej i uszczelniacz, oparty na innowacyjnej technologii hybrydowej, do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Idealnie sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań w dziedzinie klejenia i uszczelniania.

Środek gruntujący PENOSIL Premium BetPrimer

Zapewnia doskonałą przyczepność pomiędzy podłożem i jastrychem jako podkład, doskonała stabilność w reakcji z wodą i alkaliami, elastyczność i odporność na rozciąganie i ściskanie także na mokrej nawierzchni.

Więcej o produkcie: http://www.penosil.com.pl/srodek-gruntujacy-premium-betprimer/

Środek do montażu taśm ciepłego montażu PENOSIL Premium Prime&Fix

Stosowanie primera przy montażu folii i taśm do ciepłego montażu oraz hydroizolacji pozwala na uzyskanie szybszego, mocniejszego przylegania.

Więcej o produkcie: https://www.penosil.com.pl/premium-primefix/